Eugenia Suarez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eugenia Suarez

jūsų užrašas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 informacija

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
zuvedra

zuvedra


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2008-06-16
Age : 31

informacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: informacija   informacija Icon_minitimePir. 06 16, 2008 7:53 am

info.
Atgal į viršų Go down
zuvedra

zuvedra


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2008-06-16
Age : 31

informacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: ping pong   informacija Icon_minitimePir. 06 16, 2008 7:54 am

Ping-pong Mariai Eugeniai Suarez

Eugenia kaip aktorė debiutavo vos 8 metų, dabar turi 15 ir vaidina seriale Casi Angeles. Jos personažas - čigonė Jazmin, mokanti skaityti iš delnų ir nuspėti ateitį.

- Kaip išgyveni tokią didžiulę Casi Angeles sėkmę?
- Tiesą sakant, man dar nelabai tikisi. Teatras - kažkas neįtikėtino. Vien matyti vaikų veidus per pasirodymus yra neįkainojama. O kai pagalvoji, kad visai neseniai buvau jų vietoje ir žiūrėjau 'Chiquititas'..

- Kas pasikeitė kai ėmei dirbti televizijoje?
- Neturiu tiek laisvo laiko kaip anksčiau.. nei moykklai, nei linksmybėms, nei draugams, bet dirbdama televizijoje tikrai jaučiuosi laiminga.

- Apie ką svajoji?
- Turėti šeimą, gyventi namuose su daug žalumos (juokiasi), įsivaizduoju save su vyru ir daug vaikų, o visų labiausiai noriu, kad mano šeima būtų laiminga. Kaip aktorė dar noriu tobulėti, keliauti po pasaulį, šokti ir dainuoti, nes tai man labai patinka.

- Jei turėtum laisvo laiko, ką veiktum?
- Toliau mokyčiausi, imčiau šokių pamokas ir daugiau dėmesio skirčiau savo draugams.

- Kokie populiarumo minusai?
- Kad žmonės susidaro apie tave nuomonę tik iš to, kaip ir ką vaidini, nežinodami koks esi iš tikrųjų. Taipogi nelaikau savęs įžymybe, greičiau jau mergina, kuriai labai pasisekė, nes daro tai, kas jai patinka.

- Kuo žaviesi?
- Carlin Calvo, nes jis tikrai labai žavus žmogus ir jį myliu taip, lyg būtų mano antras tėtis.

- Ką turi turėti vaikinas, kad tave užkariautų?
- Šito niekad nežinai.

:arrow: Euge y Lala LT
:arrow: angeles-rebeldes.forumotion.com
Atgal į viršų Go down
zuvedra

zuvedra


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2008-06-16
Age : 31

informacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: faktai apie eugenia   informacija Icon_minitimePir. 06 16, 2008 7:58 am

Pilnas vardas:Maria Eugenia Suarez Riveiro
Gimimo data: 1992 kovo 9d.
Akys: žalios
Plaukai: tamsiai rudi
Profesija: aktorė ir modelis
Filmografija:
Casi Angeles - 2007, Argentina - Jazmin Romero
Amo de Casa - 2006, Argentina - Catalina
Amor Mio - 2005, Argentina - Violeta
Floricienta - 2004-2005, Argentina - Paz
Rincon de Luz - 2003, Argentina - Pia

Modelis 47st./Hello Kitty, Muaa, Sweet Victorian fotosesijose, filmavosi/fotografavosi keliose reklamose.

:arrow: Euge y Lala LT
:arrow: angeles-rebeldes.forumotion.com
Atgal į viršų Go down
Candy_*

Candy_*


Pranešimų skaičius : 56
Join date : 2008-06-16

informacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: informacija   informacija Icon_minitimePir. 06 16, 2008 8:08 am

Koks fainutis interviu :shock:
Atgal į viršų Go down
zuvedra

zuvedra


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2008-06-16
Age : 31

informacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: informacija   informacija Icon_minitimePen. 06 20, 2008 5:56 am

man ir patiko Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





informacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: informacija   informacija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
informacija
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» ~Informacija~

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Eugenia Suarez :: ●●\Eugenia Suarez/●● :: ●Informacija●-
Pereiti į: